Wyszukiwanie...

loupe-icon
Select your location

NIECH RADOŚĆ ŚWIĄT
SIĘ ZADOMOWI!

Unikalny łosoś
na wyjątkowe
Święta

W te Święta rozpieść swoje podniebienie przepysznym i unikalnym łososiem MOWI, o którego dobro dbamy już od 60 lat!

W NORWEGII ZAMIAST
PREZENTÓW OTWIERAMY
LODÓWKĘ PEŁNĄ MOWI!

Świąteczne, nowe, łososiowe!

TRADYCYJNIE BURACZKOWY

GRAVAD LAX BURAX

Bardziej norweski od Norwegów, marynowany zgodnie z tradycyjną recepturą... teraz z dodatkowym muśnięciem smaku buraka! Rozsmakuj się w połączeniu norweskiej tradycji z ciepłymi, ziemistymi i słodkimi nutami buraków - idealnymi na zimowe wieczory!
PODWÓJNIE ŚWIĄTECZNY

EVENING GOODNESS

Cynamon, czy czerwone wino? Teraz nie musisz wybierać! MOWI Evening Goodness to uwodząca ciekawym smakiem przekąska dla całej rodziny - sprawdźcie, czy wiedzieliście już wszystko o ty, jak może smakować łosoś!
CARPACCIOWO TRUFLOWY

TRUFFLY GREAT

Czy trufle są modne, bo są pyszne, czy są pyszne, bo są modne? Ci, którzy znają ich smak, wiedzą, że delikatna nuta trufli to przyprawa totalna – i na pewno pasuje do łososiowego carpaccio. Truflowo wspaniałe, szykowne i smaczne!

Najlepszy prezent dla planety

MOWI zdobyło pierwsze miejsce spośród 60 światowych producentów białka w rankingu 2019-2023 Coller FAIRR Protein Producer Index. Piąty rok z rzędu doceniono naszą odpowiedzialność!

ŚWIĘTA PEŁNE
MIŁOŚCI...
BEZ OŚCI!

Poznaj świąteczne przepisy!

Sałatka z łososiem, żurawiną, orzechami i brukselką

Żurawina i orzechy to bardzo świąteczne składniki - dodaj do nich MOWI wędzonego i sprawdź, jak pyszna może być świąteczna sałatka!

Zupa krem z pieczonych buraków i gruszki z łososiem

Nadstawcie uszka... to łosoś, burak i gruszka! Ugotujcie tę zupę, i czekajcie na pytania: co to za dziwny, ale pyszny barszcz?

Zupa grzybowo-rybna z łososiem

Zupa rybna to świąteczny klasyk... a ta zaskoczy Was dodatkiem łososia. Idźcie po grzyby, idźcie po ryby i... gotujcie zupę, bo zupy są super!

W NORWEGII ŻYCZYMY SOBIE:
WESOŁOSOSIOWYCH ŚWIĄT!

Hivju pointing image
Wyszukiwarka sklepów

Gdzie kupić
łososia MOWI?

Sprawdź gdzie kupić