Wyszukiwanie...

loupe-icon
Select your location

Troska o morze i planetę to nasza tradycja,
i możemy to udowodnić

Od lat żyjemy w harmonii z morzem, bo rozumiemy, że tylko troszcząc się o nie będziemy mogli przez wiele lat cieszyć się pysznym łososiem MOWI. Tak nakazuje szacunek do natury i nasze wieloletnie tradycje.

Od lat żyjemy w harmonii z morzem, bo rozumiemy, że tylko troszcząc się o nie będziemy mogli przez wiele lat cieszyć się pysznym łososiem MOWI. Tak nakazuje szacunek do natury i nasze wieloletnie tradycje.

Naturalnie

Nasze łososie
żyją w zgodzie z naturą

Cały proces hodowli MOWI opracowaliśmy tak, by zarówno nasze łososie, jak i otaczające je środowisko pozostało w harmonii.

Procesy, których używamy zostały opracowane wspólnie z biologami i behawiorystami zwierzęcymi, oraz specjalistami ochrony środowiska.

Odpowiedzialnie

Nasz ślad CO2 jest minimalny
i przetwarzamy tworzywa sztuczne

Ślad węglowy hodowli łososia jest dużo niższy niż produkcji innych źródeł białka np. wołowiny. Pomimo tego zadeklarowaliśmy, że obniżymy emisję gazów o 35% do 2030 r. i 75% do 2050 r.

Aby zadbać o Ziemię, zredukowaliśmy ilość plastiku w naszych opakowaniach, a 92% ich objętości wykonane jest z przetworzonego, bezpiecznego plastiku PET.

Zdrowo

Nigdy nie używamy GMO
i antybiotyków

Wierzymy, że naturalne sposoby dbania o zdrowie przynoszą… zdrowie. Przy hodowli MOWI nie używamy antybiotyków, a nasza karma wolna jest od GMO.

Certyfikaty

Gdy mówimy, że możemy udowodnić to, że kochamy naturę, nie jesteśmy gołosłowni. Przyznawane nam certyfikaty świadczą o tym, że będąc wierni tradycjom, jesteśmy w stanie spełnić wymagania świata, w którym odpowiedzialność i ekologia stoją na pierwszym miejscu.

ASC

Wszystkie nasze norweskie zakłady posiadają certyfikat ASC – aby go uzyskać, musieliśmy spełnić ponad 150 restrykcyjnych warunków dbania o morze i jego mieszkańców, środowisko naturalne i odpowiedzialną produkcję, ora...

Wszystkie nasze norweskie zakłady posiadają certyfikat ASC – aby go uzyskać, musieliśmy spełnić ponad 150 restrykcyjnych warunków dbania o morze i jego mieszkańców, środowisko naturalne i odpowiedzialną produkcję, oraz o ludzi wokół nas. Ten certyfikat to efekt ponad 50 lat naszej wytężonej pracy.

Odwiedź stronę ASC Symbols/icon/other/external

Coller Fair

Cztery lata z rzędu zdobywamy nagrodę Coller Fairr, w którym to rankingu plasujemy się na pierwszym miejscu jako najbardziej odpowiedzialny ekologicznie producent źródeł białka na świecie. Konkurencja jest ostra, jedn...

Cztery lata z rzędu zdobywamy nagrodę Coller Fairr, w którym to rankingu plasujemy się na pierwszym miejscu jako najbardziej odpowiedzialny ekologicznie producent źródeł białka na świecie. Konkurencja jest ostra, jednak nasze norweskie zakłady od lat plasują się na szczycie listy najbardziej odpowiedzialnych hodowli.

Odwiedź stronę FAIRR Symbols/icon/other/external

Wyszukiwarka sklepów

Gdzie kupić
łososia MOWI?

Sprawdź gdzie kupić