Wyszukiwanie...

loupe-icon
Select your location

MOWI Supreme
 ma zaszczyt powitać Cię w

To miejsce, w którym pasja do gotowania spotyka się z gościnnością.

Czy wiesz, dlaczego MOWI jest tak wyjątkowy?

icon/pillar-icon/our-products-icon

Czy wiesz, że…?

za chwilę rozkoszować się będziesz najbardziej dopieszczonym łososiem świata. Jest dopracowany jako kulinarne dzieło sztuki… ale także otoczony wyjątkową troską, tak, by dopieszczał Cię jego smak. Sprawdź dlaczego:

Dlaczego MOWI to cud natury… dopracowany przez nas?

W 1964r. wybraliśmy najsilniejsze
i najsmaczniejsze łososie z dorzecza rzeki Vosso w Norwegii, by zapoczątkowały ród MOWI. Od prawie 60 lat dbamy o to, by ta unikalna odmiana łososia była coraz smaczniejsza.

Skąd się bierze idealny smak?

Aby łososie MOWI mogły być naprawdę wyjątkowe, wybraliśmy dla nich idealne miejsce do rozwoju: arktyczne wody Norwegii. Nie spuszczamy z nich oka, mając pełnię kontroli nad każdą chwilą, ciesząc się, że stają się coraz smaczniejsze.

Jak dopieszczamy łososie MOWI?

Hodujemy MOWI tak, by było im jak najlepiej: MOWI Supreme nie znają stresu, mają mnóstwo miejsca do pływania, i karmione są pyszną karmą, która przekłada się na ich delikatny smak. Wiemy, że tylko szczęśliwy łosoś zadba o nas dając nam jak najlepszy smak. Dopieszczony łosoś, to dopieszczony smak!

Jak dbamy o planetę?

Na każdym kroku przykładamy uwagę do tego, by dbać nie tylko o łososia i morze w którym żyje, ale też planetę i ludzi, którzy dla nas pracują. MOWI Supreme hodowane są odpowiedzialnie – wszystkie nasze zakłady mają certyfikat ASC. Spełniamy ponad 150 restrykcyjnych kryteriów odpowiedzialności za naturę.

Jak MOWI dba o Ciebie?

MOWI Supreme jest pełen dobra dla nas: wyjątkowo bogaty w dobre kwasy tłuszczowe Omega-3, witaminy B12, K, D i E oraz mikrolementy, takie jak selen i jod. Wyraźne marmurkowanie wskazuje na bardzo dużą zawartość kolagenu – białka budulcowego naszych ścięgien, mięśni i mózgu. Łosoś otoczony troską to łosoś pełen dobra.

image/other/instagram-lines

MOWI Instagram

Śledź łososia

Bądź na bieżąco z nowościami