MOWI Brand - MOWI
, MOWI Brand
Nasza historia, od urodzenia do zjedzenia

Dbamy o każdy szczegół w naszych hodowlach, od karmy jaką podajemy naszym łososiom począwszy, skończywszy… na drodze łososia, który trafia na Twój talerz.

, MOWI Brand
Wierzymy w ocean
(…i troszczymy się o niego.)

Nasz łosoś jest hodowany w sposób zrównoważony, aby nasz wpływ na środowisko był zredukowany do. Dlatego stosujemy się do standardów ASC.

, MOWI Brand
Odmiana MOWI

Jesteśmy jedynym hodowcą łososia na świecie, który posiada własną odmianę łososia, mającą swoje korzenie w wodach dzikich rzek zachodniej Norwegii. Dlatego nazwaliśmy ją MOWI!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ŁOSOŚ MOWI, SKĄD JEST

Jak to działa

, MOWI Brand
  1. Zeskanuj kod QR z opakowania za pomocą aparatu telefonu lub aplikacją do skanowania kodów QR, które można pobrać z AppStore lub Play Store.
  2. Automatycznie zostaniesz przekierowany na naszą stronę, gdzie poznasz wszystkie informacje o MOWI.
  3. Zacznij rozmowę i bądźmy w kontakcie
  4. Zobacz nasze przepisy

Tu dowiesz się, skąd przypłynął MOWI

Wiemy o MOWI wszystko.

Jeżeli masz w ręku telefon który umie odczytać kod QR, zrób zdjęcie kodu na opakowaniu MOWI. Automatycznie wejdziesz na naszą stronę, na której dowiesz się gdzie i kiedy urodził się MOWI, gdzie dorastał, co jadł i kiedy trafił na półkę… i jak przyrządzić z niego pyszne danie.

NASZA HISTORIA

Pionierzy od 1964

, MOWI BrandNasza historia zaczyna się w roku 1964. Wtedy właśnie grupę entuzjastów, pełnych woli, energii i wytrwałości połączyła wspólna, niesłabnąca idea nowego podejścia do hodowli na morzu.

Wszystko zaczęło się w małej, rzadko zaludnionej wyspie Varaldsøy położonej pośród fjordu Hardanger  oraz w małym mieście o nazwie Bergen.  Jasna wizja, nowatorskie pomysły, odważne idee  oraz niespotykane dotąd ryzyko stanowiły nieodłączną część początkowych etapów powstawania naszej przygody jaką jest hodowla MOWI.  Dzięki temu MOWI szybko stało się pionierskim przedsięwzięciem i z małej sieci z niewielką ilością ryb umieszczonych przy pomoście za domem  stało się  największym producentem łososia hodowlanego na świecie.

“Zdobywamy księżyc, bo częścią ludzkiej natury jest stawianie czoła wyzwaniom.  Dążymy do pokonywania przeciwności , tak jak łosoś płynący pod prąd.” 

Neil Armstrong

Obejrzyj nasze filmy

Podążaj za nami