Home

To proste. W świecie bez alternatyw alternatywą jest MOWI

Nasza misja to misja dla szaleńców: chcemy przekonać Cię do spożywania większej ilości owoców morza, a w szczególności łososia. Często powtarzamy „Łosoś jest dobry”, i możesz mówić, że przecież nie możemy twierdzić nic innego. To jasne. Ale faktem jest, że nasz łosoś – łosoś MOWI – rzeczywiście JEST dobry. Jesteśmy również pewni, że MOWI JEST dobrem.  Pytasz „czemu?” – oto odpowiedź:

  • Kwasy tłuszczowe Omega-3 wspomagają rozwój i funkcjonowanie Twojego mózgu – a przecież mózg Ci się przydaje – punkt dla nas.
  • Omega-3 pochodzenia morskiego pomaga zapobiegać chorobom układu krążenia… a tych na pewno trzeba unikać.
  • MOWI zawiera bardzo, bardzo, baaaaaaardzo długołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są niezbędne dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania naszych komórek (spytaj swojego lekarza, jeżeli nie wierzysz).

A dodatkowo: MOWI zawiera wiele innych, ważnych składników odżywczych, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie naszego ciała na najwyższych obrotach.

Na każdym etapie hodowli starannie wybieramy łososie, które Wam podamy – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Wam łososia najlepszego z najlepszych – tylko takie ryby zaliczają się do Ekskluzywnego Klubu Łososia MOWI.