Dobra początek - MOWI

DOBRA POCZĄTEK

Każde dobro ma swój początek. Czy jesteście gotowi, by dowiedzieć się, jak wiele dobra otacza łososie MOWI? Zróbcie zdjęcie kodu znajdującego się z tyłu opakowania MOWI, lub… po prostu przewińcie dalej.

O MOWI WIEMY WSZYSTKO

Naprawdę! Jeżeli zrobicie zdjęcie kodu QR znajdującego się z tyłu opakowania MOWI (to takie śmieszne kwadraciki), to dowiecie się gdzie się urodził, co jadł, ile dorastał i jak trafił na Wasz stół ten konkretny łosoś MOWI. Czy już MOWIliśmy, że wiemy wszystko o każdym MOWI?

UNIKALNY I JEDYNY

Wszystkie łososie MOWI wywodzą się z jednego rodu – najsilniejszych i największych łososi MOWI, które odłowiliśmy w 1964 z dorzecza rzeki Vosso w Norwegii. Od tamtej pory dokładamy wszelkich starań, by nasza unikalna odmiana łososia – MOWI – była coraz lepsza i coraz smaczniejsza.

KARMIONY Z TROSKĄ

Nasi dietetycy opracowali specjalną karmę MOWI, zwracając uwagę na naturalny cykl życia łososi. Wzbogaciliśmy ją w składniki pochodzenia morskiego. Karmę dla naszych łososi czyścimy z 90% zanieczyszczeń i mikroplastików. To dzięki naszej autorskiej karmie łosoś MOWI ma tak wyraźne marmurkowanie (marbling), intensywny kolor i wyjątkowy smak.

BEZSTRESOWO WYCHOWANY

W MOWI najważniejszy jest łosoś. Dajemy mu mnóstwo miejsca do pływania. Na każde 2% łososia (objętościowo) 98% zajmuje woda. W takich warunkach łososie mają dużo miejsca, by poruszać się tak, jak tego chcą. Szczęśliwy łosoś to smaczny łosoś.

DOBRY DLA PLANETY

Farmy, które hodują świeże łososie MOWI Supreme posiadają certyfikat ASC. To jeden z najbardziej restrykcyjnych standardów odpowiedzialnej produkcji ryb. Aby go zdobyć, musieliśmy spełnić ponad 150 warunków związanych z odpowiedzialnością oraz dobrostanem ryb i ludzi. Dbając o morze – dbamy o siebie.

DOBRY DLA CIEBIE

MOWI to bogate źródło Omega-3 – jedna porcja zaspokaja 728% rekomendowanego dziennego spożycia Omega-3 DHA i EPA. Jest bogaty w mikrolementy i witaminy B, D, E – wspomaga pracę mózgu, serca i jest źródłem budulca ścięgien – kolagenu.

TO DOPIERO POCZĄTEK

Nad jakością MOWI pracujemy od lat. I my, i MOWI jest dzięki temu coraz lepszy. Wierzymy, że dajemy Wam unikalnego łososia pełnego dobra. Zróbcie zdjęcie kodu QR na opakowaniu i sprawdźcie sami.

Sprawdź, gdzie kupić Mowi